KONST / Litografier / Färglitografi 12143182
nr 1214 3182
Gunnar Brusewitz
(1924-2004), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 108/380. Motivet: 25x37 cm
Gunnar Brusewitz, svensk målare född 1924, död 2004.
måndag 29 oktober 2018
kl 19:35:39
Gunnar Brusewitz
Läs mer om Gunnar Brusewitz